Weinig spanning in de Veteranen cup

Noord Berghuizen – Oud Ootmarsum: 0-1

In deze ronde was Oud Ootmarsum te sterk. Wie weet hoe de kloot de volgende week rolt

De Toekomst – Lattrop Breklenkamp: 1-0

De wedstrijd tussen De Toekomst en Lattrop Breklenkamp was vanaf het begin eigenlijk al beslist.
De thuisclub startte met een voorsprong van 15 meter, welke al snel werd uitgebouwd.
Enkele mindere schoten van De Toekomst deden de hoop opleven bij Lattrop Breklenkamp maar de Toekomst herstelde zich snel en wist zonder problemen de wedstrijd naar zich toe te trekken met uiteindelijk een voorsprong van drie schoten.
Volgende week in Lattrop de return, dan kan het weer heel anders zijn.

Nooit Gedacht – Vooruitzicht: 1-0

Na een matige start van Nooit Gedacht nam Vooruitzicht een kleine voorsprong. Dit hielden ze vol tot aan het eind van de 1e ronde Nooit Gedacht de leiding nam. Nooit Gedacht bleek vervolgens net iets sterker en dit werd dan ook langzaam uitgebreid in de 2e en 3e ronde tot bijna een schot voorsprong.

Mander – SV/OG: 1-0

Op een goed bespeelbare streubaan was kvm de betere ploeg. Met een formidabel openingsschot van Mark Oude Luttikhuis was er gelijk een voorsprong van ruim 25 meterr. En deze voorsprong werd in deze wedstrijd uitgebouwd naar 2 schoten voorsprong. Een overtuigende overwinning in een plezierige en sportieve wedstrijd.