Senioren cup 2e ronde van start gegaan

Mander – De Toekomst 1- 0

Een mooie wedstrijd op een goed bespeelbare Streubaan. Uiteindelijk won Mander met ruim 50 meterr voorsprong ondanks een achterstand van 1 schot na de eerste ronde. In 2 volgende rondes werden met zeer lange schoten de winst veilig gesteld. Mander begon met het jongste team ooit in de KTO veld cup en was de verdiende winnaar. Onze jonge schutters Tom Schurink en Twan Bels waren in goede doen. Een overwinning van het goede collectief.

Noord Berghuizen – Beuningen 0-1

De leeuwn’nkoel lag er mooi bij. Kort gras en een harde bodem. Dit gaf de mogelijkheid tot lange schoten. Noord opende dan ook met een lang losschot, Beuningen begon minder sterk en keek gelijk tegen een ruime achterstand aan.
Na 4 schoten lagen de 2 teams achterop de baan weer nagenoeg gelijk met een kleine voorsprong voor Noord.
Noord deed weer een paar lange schoten, waardoor de voorsprong weer werd uitgebreid. Beuningen bleef zich kranig verzetten en kwam dichterbij. Door afwisselend schoten van beide kanten bleef het spannend. Uiteindelijk nam Beuningen toch de leiding over. Tijdens de laatste schoten werd deze voorsprong uitgebreid en won Beuningen met ruime meters.
Het was een echte Wedstrijd waar beide teams er met de winst vandoor konden gaan, maar Beuningen trok aan het langste eind.


Ons Streven- Vooruitzicht 1-0

Ons streven begon met een goed losschot en de voorsprong werd al snel uitgebreid naar 80 meter. De gehele wedstrijd bleef Ons Streven voor liggen en door enkele missers en goede schoten van Vooruitzicht konden ze niet uitlopen. Uiteindelijk werd de wedstrijd met 80 meter gewonnen.

Vooruit Losser – Steeds Vooruit 1-0

Op deze toch wel verrassend droge Wiggersveld werd vanavond de eerste cupwedstrijd van de tweede ronde verschoten. Beide teams begonnen met 2 lange losschoten sterk aan de wedstrijd en in het vervolg van de eerste ronde bleven beide teams sterk doorgooien waarbij het stuivertje wisselen was om de koppositie.
Echter vanaf het begin van de tweede ronde schakelde Vooruit Losser nog een tandje bij en hier had een ook goed schietend Steeds Vooruit toch geen antwoord op. De eerste 2 schoten van deze ronde waren zeer goed en Vooruit Losser pakte al 40 meter. In het vervolg van deze ronde bleef Vooruit Losser sterk doorgooien en breide de voorsprong uit tot een schot. In de laatste ronde kwam Vooruit Losser vervolgens niet meer echt in de problemen. Steeds Vooruti wist het schot er nog wel uit te halen, maar Vooruit Losser won de wedstrijd uiteindelijk nog met ruim 85 meter voorsprong.